Skip links

Wykonujemy maszynowe mycie farm fotowoltaicznych

Mycie paneli fotowoltaicznych na mokro i sucho oraz koszenie traw na farmach.

Mycie to nasza specjalność

Wprowadzamy na rynek polski - światowe standardy mycia i czyszczenia farm fotowoltaicznych.

Nasze Usługi

MYCIE FARM FOTOWOLTAICZNYCH

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy związanej z czystością szklarni przenosimy na grunt farm fotowoltaicznych. Posiadany przez nasz sprzęt wiodącego włoskiego producenta - firmy BP Metalmeccanica - Solar Cleaner 3500 Telescopic pozwala nam świadczyć nasze usługi mycia farm fotowoltaicznych na światowym poziomie.

Nasza maszyna wyposażona jest w układ elektroniczny, który poprzez jednostkę sterującą oraz czujniki automatycznie zarządza pracą, zapewniając stałą odległość szczotki od paneli, dzięki czemu unikamy ich uszkodzenia. System ten gwarantuje również stały docisk szczotki do paneli, co pozwala na dokładne umycie farmy.

Rozmiar szczotki jesteśmy w stanie dostosować do każdej wielkości paneli. Mycie odbywa się zarówno wodą (odpowiednio zmiękczoną przez system do uzdatniania wody) jak i poprzez system czyszczenia na sucho, który jest szczególnie przydatny na terenach pustynnych.

Dzięki oświetleniu roboczemu umieszczonemu z przodu i z tyłu oraz na ramieniu szczotki jesteśmy w stanie wykonywać pracę również po zmierzchu.

KOSZENIE FARM FOTOWOLTAICZNYCH

Oprócz regularnego czyszczenia paneli fotowoltaicznych należy również zadbać o tereny wokół nich. Właściwa pielęgnacja zieleni jest jednym z ważniejszych elementów gwarantujących prawidłowe działanie systemów fotowoltaicznych.

Oferujemy kompleksowe wykaszanie terenów zielonych na wielkopowierzchniowych farmach fotowoltaicznych. Jako specjaliści w tej dziedzinie dysponujemy kosiarkami bijakowymi, które są przeznaczone do tego typu zadań, gwarantując bezszkodową realizację naszej usługi.

Co Nas Wyróżnia

777777
Prędkość Działania
100%
Skuteczności
100%
Zadowolonych klientów
100%
Ekologia

Informacje Kontaktowe

AGRO-RYDZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Stara Gadka, ul.Kombajnowa 13, 95-030 Rzgów

biuro@agro-rydz.pl

+48 509 706 966

Robert Redzynia

robert@agro-rydz.pl

+48 601 275 286

Patryk Adamik

patryk@agro-rydz.pl

+48 509 571 795

Wyślij wiadomość