Skip links

Wykonujemy Innowacyjne oraz Ekonomiczne Usługi dla Twojej Szklarni

Mycie szklarni wewnątrz oraz na zewnątrz, usuwanie upraw, dezynfekcja, cieniowanie szklarni.

Jesteśmy Liderem Usług
Czystej Szklarni

Świadczymy usługi czyszczenia szklarni od 2008 roku. Bazujemy na holenderskich maszynach umożliwiających pracę na typowych konstrukcjach szklarniowych. Jesteśmy pionierami tego typu usług w Polsce.

Nasze Usługi

MYCIE WEWNĄTRZ SZKLARNI

Jako pionierzy tego typu usług w Polsce, od niedawna dysponujemy myjkami Aqua Jet. Poruszają się na samojezdnych wózkach napędzanych silnikami spalinowymi i są one wyposażone w pompę ciśnieniową o wydajności 50l/min przy ciśnieniu 50 bar. Eliminuje to spadki ciśnienia i wyklucza potrzebę używania pomp wysokiego ciśnienia. Dzięki temu nie generujemy Państwu dodatkowych kosztów.
Maszyny mają ruchome głowice na masztach, które wysuwają się na wysokość nawet 8 metrów – nie ogranicza, więc nas wysokość szklarni.
Oferujemy również naniesienie preparatów myjących zespołem dysz i spłukania ich czystą wodą oraz mycie ręczne pistoletami ścian bocznych szklarni.

DEZYNFEKCJA

Za pomocą naszej maszyny samojezdnej jesteśmy w stanie zdezynfekować szklarnie jak i pomieszczenia gospodarcze.
Dzięki wentylatorowi, oraz sprężarce powietrza, roztwór dezynfekujący rozbijany jest na 16-28 mikronów i dociera do 150 m w głąb - tak mała kropla dostanie się wszędzie i umożliwi pokrycie jak największej powierzchni wraz ze szczelinami.
Wydajność maszyny to około 300 litrów/1h, co pozwala na zamgławianie 2-3 ha szklarni w ciągu jednej godziny. W zależności od rodzaju preparatu zużywa się go 100-150 l/ha.
1000-litrowy zbiornik umożliwia pracę w obiektach 6-10 ha bez zbędnych przerw, co procentuje w oszczędności czasu i wysokiej jakości wykonywanej usługi.

CIENIOWANIE SZKLARNI

Od 2008 zajmujemy sie cieniowaniem szklarni oraz udoskonalaniem tego procesu. Nanoszenie powłok cieniujących (Q4, Redusol), rozpraszających światło (ReduFuse, QFuse) i zmniejszających temperaturę (ReduHeat, Qheat) odbywa się za pomącą maszyn - co gwarantuje równomierne rozłożenie ich na powierzchni szyb. Stężenia używanych preparatów dobierane są w zależności od efektu jaki Państwo chcą uzyskać.
Dzięki specjalnym maszynom myjącym, z zastosowaniem zmywaczy do tego przeznaczonych, możliwe jest usunięcie cieniowania.
Maszyny, wyposażenie, jak i samochody z dźwigami zapewnia nasza firma.

MYCIE DACHÓW SZKLARNI

Od ponad 8 lat świadczymy usługę mycia dachów szklarni.
Bazujemy na holenderskich maszynach firmy Besseling&All Technik umożliwiających pracę na typowych konstrukcjach szklarniowych Venelo.
Nasze maszyny Roofmaster o rozstawach 3,20m oraz 4,00m wyposażone są w szczotki podokienne i rynnowe, a nawet szerokie szczotki do rynien aluminiowych z prędkością obrotową 250 obr/min. Preparaty do mycia oraz ich stężenia są dobierane i dozowane przez maszynę na podstawie stopnia zabrudzenia.
Sprzęt jest transportowany na miejsce oraz zakładany na szklarnię za pomocą naszych dźwigów samochodowych, w cenie usługi. W znacznym stopniu skraca to czas, a zwiększa efektywność pracy poprzez brak pośredników transportowych.

USUWANIE UPRAW

Usuwanie upraw odbywa się za pomocą maszyn. Uprawy transportowane są do maszyn za pomocą mat transportowych. Maty dostarczane są do gospodarstw 2-3 dni przed zaplanowaną usługą i mają one odpowiednio dobraną długość, która umożliwia usunięcie całej alejki uprawy. Możemy również zaoferować usunięcie liści i podłoża (wełna mineralna, kokos itp.).
Dysponujemy maszynami o różnych mocach, co przekłada się na wydajność usuwanych areałów - od 2 do 10 ha w skali dnia.
Po zwinięciu i poszatkowaniu uprawy wraz ze sznurkami oraz klipsami zostaje on wywieziona naszymi ładowarkami przed szklarnie lub na podstawione kontenery .
Ważne! w uprawach nie mogą znajdować sie metalowe części (haczyki, łuki podporowe, druty).

Co Nas Wyróżnia

777777
Prędkość Działania
100%
Skuteczności
100%
Zadowolonych klientów
100%
Ekologia

Informacje Kontaktowe

AGRO-RYDZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Stara Gadka, ul.Kombajnowa 13, 95-030 Rzgów

biuro@agro-rydz.pl

+48 509 706 966

Agnieszka Redzynia

agnieszka@agro-rydz.pl

+48 609 201 988

Robert Redzynia

robert@agro-rydz.pl

+48 601 275 286

Magdalena Szymanowska

magda@agro-rydz.pl

+48 509 706 966

Jan Grzesiak

jan@agro-rydz.pl

+48 509 706 964

Wyślij wiadomość